Loading...

Apartament per qira te Zogu i Zi

350€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira te Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet ne nje zone ku ofron sherbimet e nevojshme dhe facilitete. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mire, i pajisur me ashensor. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje me kendin e gatimit, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i mobiluar kendshem dhe i ndricuar mire.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Vendodhja