Apartament per qira

€700 Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira me mobilim te bukur dhe komod.

Apartamenti ka organizim: dhome ndenjeje bashke me gatimin, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndertesa eshte cilesore dhe zona nder me te mirat per banim.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location