Apartament per shitje 1+1 ne zonen e Ali Demit

65,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje 1+1 ne zonen e Ali Demit. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi cilesor te ndertuar para 6 vitesh. Planimetria eshte shume e mire, eshte shfrytezuar maksimalisht hapesira e tij. Orientimi eshte Lindje -Veri. Dhome ndenjeje, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti ka siperfaqen 66 m2 dhe siperfaqen 58 m2 neto.

Zona ku ndodhet ka infrastrukture te rregullt, cerdhe, kopeshte, shkolla, supermarket, linje te sherbimit urban. Largesia nga Unaza e Vogel eshte vetem 5-6 minuta ne kembe.

Apartamenti shitet pothuajse i mobiluar shume pak mobilje do hiqen prej tij.

Na kontaktoni per me shume informacion!

 

Location