Apartament per Shitje 2+1 prane Kopshtit Botanik

€130,000

Pershkrimi

Apartament per Shitje 2+1 prane Kopshtit Botanik ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka orientim jug-lindje. Hapesirat e brendshme jane te organizuara mire dhe te bollsshme. Dhoma e ndenjejes eshte e madhe ndersa kuzhina eshte e vecuar. Gjithashu dhomat e gjumit jane te bollshme dhe ajo matrimoniale ka tualet te pervetshem. Tualeti i dyte ndodhet ne korridorin hyres. Edhe ballkoni eshte i madh dhe bashkon te dy dhomat e gjumit. Apartamenti ka nevoje per rinovim te pjesshem pasi eshte i banuar. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje pike e mire lidhese mes Komunes se Parisit, Liqenit Artificial dhe Kompleksit Dinamo.

Per nje vizite prane tij mund te na telefononi.