Apartament per shitje 3+1 ne rrugen Myslym Shyri

€100,000

Description

Apartament per shitje 3+1 ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar para viteve 90. Ndodhet ne katin e dyte me orientim Veri-Jug. Organizimi i planimetrise eshte i perbere nga: dhome ndenjeje me kuzhinen, korridori dhe 3 dhomat e gjumit kane hapesira te bollshme, 1 tualet dhe nje ballkon.

Blerja e ketij apartamenti eshte nje investim i mire si per banim ose per ta dhene me qira. Afersia me qendren, institucionet e ndryshme, shkolla, kopshte, banka, dyqane, supermarkete, linja te sherbimit urba, etj, e bejme jetesen me komode dhe eleminon perdorimin e makines.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Features

Location