Apartament per shitje e zonen e ish-Bllokut

290,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje e zonen e ish-Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor, me orientim Jug-Veri. Planimetria eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Hapesirat e tij jane te mireorganizuara, te bollshme dhe kane ndricim natyral fale dritareve te medha prej xhami. Zona eshte nder me te kerkuarat, e preferuar pasi te ofron sherbimet e nevojshme, facilitete, qe e bejne menyren e jeteses me te mire. Apartamenti ka sherbyer dhe aktualisht eshte i dhene me qira per zyra.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Location