Loading...

Apartament per shitje ne nje ndertese cilesore prane kopshtit Botanik

96,930€

Pershkrimi

Apartament per shitje ne nje ndertese cilesore prane kopshtit Botanik. Rezidenca ku ben pjese ky apartament eshte cilesore, e rrethuar dhe e sistemuar. Apartamenti ka planimetri te rregullt, funksionale dhe me hapesira te bollshme. Dhoma e ndenjes eshte bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi te bollshme, njera ka tualet brenda me ndricim natyral, ballkon me pamje te bukur.

Siperfaqe bruto eshte 107.77 m2, siperfaqe neto 97.39 m2.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

 

Vendodhja