Apartament per shitje ne Rezidencen Alba

77,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje ne Rezidencen Alba. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi ne ndertim, ne nje zone qe vitet e fundit ka marr nje zhvillim te shpejte rezidencial. Kompania qe nderton kete kompleks eshte nder me te mirat ne tregun shqiptar per keto lloj ndertimesh. Rezidenca Alba ka nje arkitekture moderne, planimetri te mireorganizuara, dritare te medha per te dhene nje ndricim sa me te mire natyral, rifinitura cilesore, ambiente sherbimesh, lulishte, pra, gjithcka qe duhet per nje jetese komode.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim, orientimi eshte Lindje. Planimetria fillestare ka qene 1+1 por tashme eshte kthyer ne 2+1. Apartamenti ndodhet ne fazen e perfundimtare te ndertimit.

Siperfaqja bruto eshte 79.6 m2 dhe sip. neto 73 m2. Afati i punimeve eshte Tetor 2018 por kompleksi ka mbaruar dhe eshte bere i banueshem.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, jeni te mirepritur!

Location