Apartament per shitje ne rezidencen “Ambasador 3”

€188,000

Description

Apartament per shitje ne rezidencen “Ambasador 3”. Apartamenti ka organizim shume te mire, dhome ndenjeje dhe kuzhinen bashke, dhome gjumi me garderobe, tualet, nje ambient lavanterie dhe nje ballkon me pamje te lire.

Rezidenca dhe vendndodhja e ketij apartamenti e ben kete prone nje investim te mire dhe afatgjate.

Per me shume informacion, na kontaktoni!

 

Location