Apartament per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri

270,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri. Apartamenti ndodhet ne nje prej pallateve me te mira te zones. Planimetria eshte e mireorganizuar ne nje dhome ndenjeje bashke me gatimin, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande.

Siperfaqja bruto e apartamentit eshte 135 m2 nga te cilat 96 m2 eshte siperfaqe e shfrytezuar dhe 28 m2 veranda.

Cilesia e nderteses, vendndodhja, planimetria funksionale e bejne kete apartament nje mundesi te mire investimi, si per banim ashtu edhe per ta dhene me qira. Oxhaku dhe sistemi qendror ngrohje-ftohje eshte nje investim qe ky apartament e ka aktualisht.

Per me shume info apo nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Location