Apartament per shitje ne rrugen e Durresit

110,000€ €

Pershkrimi

Apartament per shitje ne rrugen e Durresit. Ndodhet vetem pak minuta larg qendres se Tiranes, zone e cila eshte e preferuar pasi te ofron facilitete dhe sherbimet e nevojshme. Ai ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te mire dhe siperfaqia e tij eshte 52m2. Apartamenti ka sherbyer si klinike dentare, i cili eshte i organizuar ne 2 hapesira, 1 tualet, ballkon dhe depo. Fale vendodhjes dhe orientimit se tij, ky apartament mund te sherbej per perdorim komercial per shume lloje biznesesh te ndryshme.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Location