Loading...

Apartament per shitje ne rrugen e Elbasanit

150,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire te ndertuar vitet e fundit. Orientimi i tij eshte Lindje, cka mundeson ndricim natyral te mire dhe qetesi sipas pozicionit qe ka pallati. Planimetria e tij eshte e organizuar ne: nje dhome ndenjeje te madhe bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 korridore, 1 tualet i madh ( ne planimetrine fillestare kane qene 2) dhe 1 ballkon.

Zona te ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e mire per banim, pasi prane ndodhet Parku i Madh i Liqenit, i cili ndikon ne cilesine e ajrit por dhe per te kaluar kohen e lire. Kjo prone eshte e mire edhe per investim, pasi kerkesa per qiramarrje eshte e larte, prane ndodhen Universitete, Ambasada te huaja, biznese te suksesshme.

Ne cmim eshte i perfshire dhe nje vendparkim.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, jeni te mirepritur!

Vendodhja