Apartament per shitje ne zonen e Don Boskos

153,600€

Pershkrimi

Apartament per shitje ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, i sapo perfunduar dhe i pajisur me ashensor. Zona eshte e zhvilluar pasi ka akses me rruget kryesore, shkolla prane, farmaci dhe teresi sherbimesh e facilitetesh per nje jetese sa me te mire. Planimetria e apartamentit organizhohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande. Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara si dhe kane ndricim te bollshem natyral fale pozicionit qe ka. Faza ne te cilen ndodhen punimet e apartamentit te jep mundesi per investim sipas deshirave tuaja, duke filluar qe nga dyshemeja, punimet elektrike e te tjere. Siperfaqja totale eshte 159 m2, ku e apartamentit 114 m2 me cmim 1150 euro per m2, ndersa vernada eshte 45 m2 me cmim 500 euro per m2. Mundesi shume e mire investimi.

Per informacion te detajuar na kontaktoni.

Features

Location