Apartament per shitje ne zonen e Freskut

110,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte te nje pallati te ri, cilesor dhe i pajisur me ashensor. Zona ka lokacion te mire pasi ka akses me rruget kryesore, e qete per banim, ka shkolla, cerdhe, farmaci prane e shume sherbime e facilitete te tjera cka leheteson perditshmerine tuaj. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete i cili njeri eshte me dritare dhe 2 ballkone. Siperfaqja bruto eshte 150m2 ndersa 135m2 neto. Hapesirat e apartamentit jane te mireorganizuara, te bollshme dhe kane ndricim te plote natyral fale pozicionit qe ka. Shitet sic shihet ne foto. Gjithashtu disponon certefikate te rregullt pronesie. Mundesi shume e mire banimi dhe investimi.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Location