Loading...

Apartament per shitje ne zonen e Gardes

420,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje ne zonen e Gardes, ne nje pallat cilesor te viteve te fundit. Apartamenti ndodhet ne katet e uleta te banimit dhe ka planimetri fillestare te organizuar ne 3+1+2 tualete. Aktualisht planimetria e tij eshte organizuar per qender estetike. Orientimi i tij eshte veri-perendim. Ketij apartamenti mund ti shtohet edhe nje post parkimi me cmim extra.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja