Apartament per shitje ne zonen e Kombinatit

56,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje ne zonen e Kombinatit. Apartamenti ndodhet ne nje prej pallateve me te mira te zones. Planimetria eshte e organizuar mire ne: dhome ndenjeje te bollshme, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njeri prejt te cileve ndodhet ne dhomen e gjumit) dhe 2 ballkone.

Zona perreth ka pothuajse te gjitha sherbimet, cerdhe, kopsht, shkolla, supermarkete, treg, linja te sherbimir urban etj.

Apartamenti disponon Certifikate Pronesie. Cmimi eshte i panegociushem.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur!

Features

Location