Apartament per shitje ne zonen e Liqenit

770€ per m2

Pershkrimi

Apartament per shitje ne zonen e Liqenit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire me grafiato nga jashte, shkallet me ndricim natyral. Planimetria eshte e rregullt, dhome ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete me dritare, 2 ballkone llozhe.

Cmimi eshte shume i mire per planimetrine dhe cilesine qe ka. Punimet jane lene ne kete faze per ti pershtatur me shijen tuaj.

Apartamenti disponon Certifikate Pronesie.

Features

Location