Apartament per shitje ne zonen e Stadiumit Dinamo

95,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje ne zonen e Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues.

Hapesirat jane te bollshme, korridor i madh, 3 dhoma gjumi, dhome ndenjeje, aneks dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim Veri-Jug. Pozicionohet buze rruge, gje qe mundeson perdorimin e saj per aktivitet komercial, zyra, klinika etj.

Per me shume informacion dhe vizite prane tij, na kontaktoni.

Features

Location