Apartament per shitje prane Ambasades Amerikane

€240,000

Description

Apartament per shitje prane Ambasades Amerikane. Ndodhet ne nje pallat te ndertuar rreth vitit 2005, ne katet e larta dhe me fushpamje te lire. Hapesirat jane te bollshme.

Apartamenti planimetrine fillestare e ka patur me 3 dhoma gjumi, por aktualisht nje dhome eshte kthyer ne kuzhine te vecante. Vitin e kaluar i eshte bere nje rikonstruksion total, dyshemeja eshte e shtuar me parket(pervec kuzhines), dyert, dritaret jane ndryshuar. Apartamenti ka 3 ballkone, 2 tualete me dritare.

Zona ku ndodhet eshte nder me te mirat per banim, pasi afer jane pothuajse te gjitha sherbimet e nevojshme, Institucionet kryesore, arsimore, tregetare,etj. Bulevardi Deshmoret e Kombit dhe Parku i Liqenit jane vetem 5 minuta ne kembe.

Ky apartament ka mundesine e blerjes se nje garazhi 44 m2, i mjaftueshem per 3 makina me cmim 45000 euro.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Location