Loading...

Apartament per shitje prane Arkives se Shtetit

140,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje prane Arkives se Shtetit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2005.  Pozicioni i tij eshte shume i mire pasi ka hapesira dhe ndricim te mire natyral.

Apartamenti ka hapesira te bollshme, dhome ndenjeje e madhe, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Punimet jane bere cilesore, parket druri origjinal.

Zona eshte me infrastrukture te rregullt, e aksesueshme, me te gjitha sherbimet e duhura per nje jete te rehatshme. Investimi ne kete prone eshte i sigurt pasi zona me ndertimin e Bulevardit te ri, ja rrit vleren.

Per me shume info na kontaktoni.

Vendodhja