Loading...

Apartament per shitje prane Fakultetit Ekonomik

140,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje prane Fakultetit Ekonomik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar rreth viteve 2000, me ashensor.

Planimetria e tij eshte e mireorganizuar, me nje korridor te bollshem, dhome ndenjeje bashke me gatimin por qe te ofron mundesine qe dhe mund ta ndash, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi eshte Lindje-Jug dhe pamja qe te ofrohet nga ballkoni eshte shume e bukur.

Siperfaqe bruto eshte 135 m2, neto 113m2.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja