Apartament per shitje prane Fakultetit Juridik

250,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje prane Fakultetit Juridik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor dhe me administrim shume te mire. Planimetria e apartamentit eshte e mireorganizuar ne : nje dhome ndenjeje dhe kuzhinen bashke, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, nje korridor te bollshem i cili lidh te gjitha ambienet dhe 1 ballkon.

Zona eshte nder me te preferuarat per banim, pasi pothuajse te gjitha sherbimet jane shume prane si: bankat, shkollat, dyqanet me te mira, supermarketet, bare-restorante, etj. Afersia me Parkun e Liqenit eshte vetem 5 minuta ne kembe.

Ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh.

Per me shume informacion ose nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Features

Location