Apartament per shitje prane Gardes.

135,636€

Pershkrimi

Apartament per shitje prane Gardes. Apartamenti nodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues. Zona eshte nder te kerkuarat pasi te ofron sherbime te ndryshme, ka akses me rruget kryesore, shkolla, farmaci, mjete transporti e te tjera facilitete. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tuialete dhe ballkon. Apartamenti eshte i parestauruar, ku te jepet mundesia per invetim dhe perdorim si per banim vetjak ose dhenie me qira, pasi kerkesat ne kete zone jane te shumta.

Per nje vizite prane saj, na kontaktoni.

Features

Location