Apartament per shitje prane gjimnazit Partizani

200,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje prane gjimnazit Partizani. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit me nje orientim shume te mire Jug-Lindje-Perendim. Planimetria e tij eshte e perbere nga nje dhome e madhe ndenjeje bashke me gatimin, 2 dhoma gjumi, i tualet i madh, verande rreth 20 m2. Ne apartament si shihet edhe nga fotot, jane bere punime shume cilesore, lartesia e tij eshte 3.2 meter gje qe ja rrit vleren e tij. Ketij apartamenti i bashkangjitet edhe tarraca ne gjithe siperfaqen e tij.

Apartamenti shitet i mobiluar. Zona eshte e mire per banim, e qete dhe prane ka fasilitete te ndryshme per te lehtesuar jeten tuaj.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, na kontaktoni!

Location