Loading...

Apartament per shitje prane ish tregut elektrik

Na kontaktoni

Pershkrimi

Apartament per shitje prane ish tregut elektrik. Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ndertuar ne vitin 2008, orientim totalisht Jug. Planimetria eshte e mireorganizuar, korridor i bollshem, dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona eshte e qete, tashme ka dhe nje pedonale, rruge e cila te jep akses te shpejte per te levizur lehtshem, Infrastruktura e zones te ul kostot e jeteses, prane ka cerdhe, kopshte, shkolla, supermarkete, treg, etj.

Per me shume info na kontaktoni!

Specialet

Vendodhja