Apartament per shitje prane kopeshtit Botanik

93,600€

Pershkrimi

Apartament per shitje prane kopeshtit Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor dhe te sapoperfunduar. Punimet jane shume te mira ndertesa eshte rrethuar per te krijuar kushtet e nje rezidence te sigurt dhe te administrueshme mire.

Planimetria eshte shume e mire dhe funksionale, dhoma e ndenjes e bollshme dhe ambienti i gatimit mund te ndahet ne rastin se e deshironi te tille. Dhomat e gjumit jane me permasa te rregullta, 2 tualete dhe ballkon.

Orientimi eshte Lindje-Jug, te ofron nje pamja te bukur dhe cplodhese .

Per me shume info mund te na kontaktoni.

Location