Apartament per shitje prane Kristal Center

72,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje prane Kristal Center. Apartamenti ka hapesira te bollshme e organizuar ne nje dhome ndenjeje te madhe, dhome gjumi, tualet me dritare dhe ballkon. Apartamenti ka orientim Jug, gjithe drite natyrale.

Zona eshte me infrastrukture te rregullt, Unaza e Madhe qe ndodhet prane ka evituar trafikun dhe ka dhene mundesine e aksesit te shpejte ne te gjithe drejtimet e Tiranes. Pothuajse te gjitha sherbimet ndodhen prane duke thjeshtesuar jeten tuaj.

Per me shume info, na kontaktoni.

 

Features

Location