Apartament per shitje prane Liceut Artistik

230,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje prane Liceut Artistik ne rrugen Ismail Qemali. Vendodhja e tij eshte ne nje nder me te kerkuarat, e zhvilluar, me mundesite dhe sherbimet qe te ofron. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor dhe i mireadministruar. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku njera eshte me dritare dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht. Orientimi i tij eshte Jug-Lindje, ku favorizon ndricim te bollshem natyral pothuajse gjate gjithe dites. Gjithashtu apartamenti jepet me qira mujore 800/Euro neto.

Per vizite prane tij, na kontaktoni

Location