Apartament per shitje prane Ministrise se Jashtme

€90,000

Pershkrimi

Apartament per shitje prane Ministrise se Jashtme. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar ne fillim te viteve 2000. Planimetria fillestare ka qene e organizuar ne 2 plus 1 por aktualisht eshte ne nje dhome ndenjeje te madhe dhe nje dhome gjumi. Apartamenti ka nevoje per rikonstruksion pasi ne te nuk eshte banuar per nje periudhe rreth 7 vite. Hapesirat e bollshme dhe orientimi Jug-Perendim ben kete apartament te vlefshem dhe te jep mundesine e modifikimeve sipas deshires.

Cmimi eshte shume i mire poshte references se zones.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Location