Apartament per shitje prane Pazarit te Ri

135,000€

Pershkrimi

Apartament i ri per shitje prane Pazarit te Ri. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, cilesor te sapoperfunduar. Apartamenti ka planimetri te mireorganizuar, cdo centimeter eshte  shfrytezuar me se miri. Apartamenti ka orientim Lindje-Jug gjithe drite. Mobilimi eshte cilesor dhe i kendshem. Ky apartament eshte nje investim i mire si per banim dhe per dhenie me qira. Afersia me qendren e Tiranes dhe te gjitha sherbimet ben qe te fitoni nga koha juaj duke shmangur trafikun dhe perdorimin e makines.

Ka mundesi blerje dhe garazhi.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location