Apartament per shitje prane rruges 5 Maji

75,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje prane rruges 5 Maji, vetem 3 minuta ne kembe nga Unaza e Vogel. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mire. Zona eshte e zhvilluar, e aksesuseshme me rruget si dhe teresi sherbimesh dhe facilitetesh te tjera. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara, i investuar me punime cilesore. Arredimi eshte i kendshem dhe shume pak eshte banuar ne kete apartament. Mundesi shume e mire investimi.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Location