Loading...

Apartament per shitje prane rruges Rrapo Hekali

85,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje prane rruges Rrapo Hekali. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te banimi te nje pallati te mirembajtur. Zona ka lokacion te favorshem pasi eshte e aksesueshme me rruget, ka infrastrukture dhe shume sherbime dhe facilitete te tjera. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka hapesira te mireorganizuara, te bollshme dhe me ndricim te plot natyral. Gjithashtu disponon nje post parkimi perfshire ne cmim.

Per informacion te detajuar, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja