Apartament per shitje prane Sheshit Willson

260,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje prane Sheshit Willson. Apartamenti ndodhet ne kat te ulet te nje pallati te pajisur me ashensor. Zona ka lokacion te favorshem pasi ka akses me rruget kryesore, e zhvilluar me biznese,farmaci, shkolla prane si dhe sherbime e facilitete te tjera. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje te madhe bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande. Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara, te bollshme me punime cilesore, arredim te kendshem si dhe plot drite natyrale fale pozicionit qe ka. Mundesi shume e mire banimi dhe investimi.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Location