Apartament per shitje prane 21-Dhjetorit

99,000€ €

Pershkrimi

Apartament per shitje prane zones 21-Dhjetorit. Zona eshte nder te kerkuarat, e favorshme , te ofron sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me te mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri dhe cilesor, i pajisur me ashensor. Planimetria eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Hapesirat e apartamentit eshte e mireorganizuar dhe ka ndricim te bollshem natyral. AI eshte i mobiluar totalisht dhe shitet sic e shihni ne foto.

Gjithashtu, ka mundesi blerje garazhi me cmim 15000 euro.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Location