Apartament per Shitje Rruga e Durresit

125,000€

Pershkrimi

Apartament per Shitje Rruga e Durresit. Apartamenti ndodhet ne katet e uleta te nje pallati ekzistues. Siperfaqja e tij eshte 101m2. Organizohet ne nje korridor i cili ben lidhjen me te gjite ambientet e tij, 2 dhoma gjumi, dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen, tualeti si dhe nje ballkon. Orientimi i tij eshte Jug-Lindje cka e ben kete prone nje investim te favorshem. Gjithashtu kjo prone eshte e pajisur dhe me nje vendparkim.

Per me shume informacion ose nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Location