Apartament per shitje te Komuna Parisit

135,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje te Komuna Parisit. Apartamenti ndodhet te zona e lulishtes ne katin e dyte. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 119 m2 dhe veranda e tij eshte 59 m2. Organizimi i planimetrise eshte ne dhome ndenjeje shume te madhe me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete.

Zona ka vite qe eshte e zhvilluar dhe ka pothuajse te gjitha sherbimet e nevojshme por tani me hapjen e segmentit te Unazes se madhe trafiku dhe aksesi me pjeset e tjera te Tiranes eshte bere me i lehte.

Apartamenti eshte nje investim i mire si per banim edhe per perdorim komercial si zyra, klinike dentare, estetike etj.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Features

Location