Apartament per shitje ne rrugen Kongresi Manastirit

59,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet ne katet e larta nje pallati te ri ne ndertim, me punime cilesore. Zona eshte e preferuar, e aksesueshme me rruget kryesore, shkolla, farmaci e shume sherbime e facilitete te tjera per nje menyre jetese sa me te mire. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kendin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara dhe kane ndricim te bollshem natyral fale pozicionit qe e favorizon. Te jepet mundesia per investim te apartamentit sipas deshirave tuaja duke filluar qe nga dyshemeja dhe punime te tjera.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur te na kontaktoni

Features

Location