Loading...

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes

700€ m2

Pershkrimi

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes. Apartamenti ndodhet vetem pak minuta larg detit, me pamje te lire i cili duket sapo del ne ballkon. Ai ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mire. Planimetria eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje te madhe me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara, me ndricim te bollshem natyral fale pozicionit te tij. Zona ku ndodhet, vitet e fundit ka permiresim te dukshem ne infrastrukture, i aksesueshem, me sherbime dhe facilitetet qe te ofrohen. Mundesi shume e mire banimi dhe investimi.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja