Loading...

Apartament per shitje te vilat gjermane

93,000€

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete. Ndodhet ne katin e pare, hapesirat jane te bollshme, dhoma e ndenjes e madhe bashke me kuzhinen, dhomat e gjumit te medha, 1 tualet, verande 37 m2 e mbyllur. Punimet jane bere cilesore, eshte shtruar dhe sistemi i kaldajes. Apartamenti eshte mobiluar totalisht, vetem nje pjese e vogel e tyre do hiqet.

Zona eshte e qete,infrastruktura eshte ne zhvillim, ajri eshte i paster pasi ndodhet afer me parkun.

Per me shume info na kontaktoni!

Specialet

Vendodhja