Apartament per shitje

€500,000

Pershkrimi

Apartament per shitje 2+1 ne Rrugen Vaso Pasha.

Hapesirat e ketij apartamenti  organizohen ne 1 dhome ndenje+ 2 dhoma gjumi+ 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka punime cilesore dhe te shtrenjta me marka te njohura si: Miele, ngrohje Mitsubishi, dyer Dierre, kolltuqe Natuzzi, etj. Dera e jashtme e apartamentit eshte e pajisur me brav dhe cip, gjithashtu apartamenti ne cmim perfshin dhe nje hapesire garazhi.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location