Apartament per zyra prane Televizionit Shqiptar

€1,500 per muaj

Description

Apartament per zyra prane Televizionit Shqiptar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor dhe i pozicionuar buze rruges kryesore. Hapesirat jane te bollshme dhe te organizuara ne 3 ambiente pune(njeri prej te cileve shume i madh), 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte bosh, ne te eshte vendosur vetem sistemi qendror ngrohje-ftohje. Ne kete pallat rreth 70%  e apartamenteve jane dhene per zyra.

Ndertimi cilesor, pozicioni dhe vendndodhja e bejme kete apartament nje mundesi shume te mire zgjedhje per te ushtruar biznesin tuaj.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Location