Ambient per zyra me qira prane Gardes

500€ per muaj

Pershkrimi

Ambient per zyra me qira prane Gardes. Zone prestigjoze e preferuar si per banim edhe komerciale. Apartamenti ndodhet ne nje prej pallateve me te mira te zones, gjithmone eshte perdorur per zyra. Planimetria eshte organizuar ne 2 ambiente pune, nje kuzhine e vogel, nje tualet dhe nje ballkon.

Cmimi eshte shume i mire per zonen dhe siperfaqen qe ka.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, na kontaktoni!

Location