Apartament prane Liceut 1+1

400€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament prane Liceut 1+1 per Qira, i mobiluar kendshem me gjithcka te domosdoshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte i arreduar modern dhe ka hapesira te bollshme per 1 cift apo 1 person. Dhoma e ndenjejes dhe kuzhina jane bashke ndersa ne korridor lidhet dhoma e gjumit me ballkon si dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe 2 min nga Rruga Elbasanit. Vendndodhja eshte fantastike sepse eshte 5 -10 min larg qendres dhe Parkut te Liqenit. Gjithashtu prane ndodhen biznese te ndryshme si supermarket, barkafe si dhe kopshte e shkolla.

Per ta vizituar nga afer kete apartament apo me shume detaje, mund te na kontaktoni.

Location