Apartament me qira ne zonen e ish-bllokut

1,150€ per muaj

Pershkrimi

Apartament me qira ne zonen e ish-bllokut. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire, ne nje prej rrugeve kryesore te zones, prane institucioneve bankare, sherbimeve te ndryshme tregetare, bareve dhe restoranteve me te mira te Tiranes.

Planimetria e apartamentit eshte e mireorganizuar dhe me hapesira te bollshme. Mobilimi eshte i thjeshte por me te gjithe kushtet per nje jetese te rehatshme. Pamja nga ballkoni i tij, eshte e bukur dhe relaksuese.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur!

Location