Apartament i vogel 1+1 prane gjuheve te huaja

€350 ne muaj

Description

Apartament i vogel 1+1 prane gjuheve te huaja per Qira, ne katet e larta te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar modest, i sapo dekoruar dhe gati per banim. Dhoma e ndenjejes me kuzhinen jane bashke dhe kane dalje ne ballkon. Dhoma e gjumit eshte e bollshme dhe ka nje hapesire bosh disi te vecuar ku mund te krijoni nje ambjent studio. Vendodhja eshte fantastike fare prane rruges se Elbasanit dhe Ambasades Amerikane por 2 min ecje nga fakultetet prane kesaj rruge. Mundesi parkimi kundrejt nje pagese ekstra.

Per nje vizite prane ketij apartamenti mos nguroni te na kontaktoni.

Location