Apartament (Zyra) per qira prane stadiumit Dinamo

500€ per muaj

Pershkrimi

Apartament (Zyra) per qira prane stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne nje pallat eksiztues, ne katin e dyte. Hapesirat jane te mira, sa hyn ka nje ambient te bollshem per recepsion ose pritje, 3 ambiente pune, nje kuzhine e vogel, 1 tualet. Ndertesa eshte stil italian, hyrje e gjere dhe lartesia e tavanit eshte 3.6 meter.

Apartamenti mund te perdoret per biznese te ndryshme, zona eshte e qete, e aksesueshme dhe me mundesi parkimi.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Features

Location