Apartament / Zyra per Qira

€350 ne muaj

Description

Apartament / Zyra per Qira prane Kopshtit Zoologjik me pamje fantastike mbi Liqenin Artificial. Apartamenti ka te instaluar guzhinen dhe ka 3 dhoma te tjera te pajisura me kondicioner, 2 ballkone dhe nje tualet. Apartamenti eshte i sapolyer, i paster dhe i gatshem per te filluar aktivitetin tuaj.

Per me sshume informacion apo per ta pare nga afer kete apartament mund te na kontaktoni.

Location