Loading...

Apartament/Zyre per qira ne ishbllok

1,200€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament/Zyre per qira ne ishbllok, ne nje pallat cilesor dhe prestigjioz. Hapesirat e brendshme jane te bollshme dhe te ndara me xham. Kemi nje kend recepsioni, 4 ambiente pune, 2 tualete dhe nje ballkon te madh. Ambienti eshte i pershtatshem per klinika te ndryshme mjeksore apo dhe zyra te ndryshme finance, avokatie e te tj.

Per nje vizite prane tij apo me shume informacion mund te na kontaktoni.

Vendodhja