Apartament/ Zyre per qira

€400 Per muaj

Description

Apartament/ Zyre per qira.

Apartamenti ka funksionuar gjithmone per zyra. Ai ka 2 ambiente pune, 1 tualet te vogel dhe 1 ballkon. Ndodhet ne zonen e RTSh-se ne nje pallat shume te mire. Cmimi i tij eshte 400 euro/muaj duke perfshire dhe nje garazh.

Per me shume informacion na kontakatoni.

 

Features