Loading...

Apartament per qira prane Bulevardit Zogu Pare.

400€

Pershkrimi

Apartament per qira prane Bulevardit Zogu Pare. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te ri, cilesor dhe i pajisur me ashensor. Zona ka lokacion te favorshem pasi ndodhet prane qendres se kryeqytetit, e aksesueshme me rruge kryesore, shkolla, farmaci, institucione prane e shume sherbime te tjera. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Ai eshte i vogel por me hapesire te mireorganizuar, arredim te kendshem dhe ndricim te bollshem natyral fale pozicionit qe ka.

Cmimi eshte ne vleren neto.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Vendodhja